CHALUPA 4+1

Srnčí, Krásná Hora nad Vltavou

DispoziceChalupa 4+1
Energetický štítekG
Užitná plocha100 m2
Pozemek992 m2
Typ domuKamenný
VlastnictvíOsobní

Chalupa 4+1 v dobrém stavu pro rekreační relaxaci, ale v případě úprav i pro trvalé bydlení v části Smrčí obce Krásné Hory nad Vltavou. která se nachází pouze 50 min (70 km) autem od okraje hl.m. Prahy.

Tento kamenný dům z konce 19. století je doplněný dřevěnou přístavbou a se nachází se v klidném prostředí přírody přímo u lesa. Má dostatečně veliký pozemek se zahradou (831 m2 + plocha k parkování 161 m2).
Pod domem je sklípek pro uložení věcí, v dřevěné přístavbě je dílna a garáž s venkovním krytým posezením.
pracovním stolem pro kutily a prostorem pro uskladnění potřebného nářadí.

V chalupě bylo uděláno několik úprav - nové rozvody elektřiny, nový bojler, nové čerpadlo, nová střecha (v r. 2007 a 2017)
Voda je vlastní z vrtu 40m s dostatkem vody. Vytápění kamny na tuhá paliva. Vaření na plyn z plynové bomby, kanalizace je řešena bio septikem s přefiltrací.

Užitná plocha domu je 100 m2, v přízemí se nachází obývací pokoj s kamny, kuchyně s kuchyňskou linkou, plyn. sporákem a lednicí, dále pokoj pro hosty, koupelna se sprchou a WC. V podkroví jsou 2 pokoje. Do domu jsou 2 vchody, jeden vede na terasu, z které je nádherný výhled na okolní krajinu s lesy.

V okolí obce se nabízí aktivity pro zdravý životní styl, cyklostezky, výlety. Chalupa má výborné a rychlé dopravní spojení do Prahy po D4.

Zajímavá nemovitost v žádané a dostupné lokalitě pro rodiny s dětmi, doporučuji prohlídku.

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.