PRODEJ RD 3+1 + zěmědělská usedlost

Úmyslovice, okr. Nymburk

Dispozice3+1
Energetický štítekG
Užitná plocha400 m2
Pozemek1727 m2
Typ domuCihlový
VlastnictvíOsobní

Prodej domu se zemědělskou usedlosti ve výborné dostupnosti z Prahy po D10 v obci Úmyslovice u Nymburka s celkovým pozemkem 1727 m2.

Nemovitost je vhodná k bydlení pro milovníky psů, koní, velbloudů, nebo ke komerčním účelům jako sídlo firmy se sklady, výrobna atd. Na pozemku je možné postavit další dům.

V přední části je zahrada se stromy, rostlinami, keři a jezírkem, po levé straně dům k bydlení s přízemním bytem 3+1, 110 m2 - u vstupu je chodba s komorou a koupelnou se sprchovým koutem. Z chodby vlevo je ložnice a obývací pokoj s krbovými kamny, napravo kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním stolem, dále pracovna s oknem do zahrady. Druhá část domu je hospodářská pro drůbež a zvířata. Nad přízemím je půda po celé délce domu s možností přestavby půdního prostoru.

Dále je na pozemku samostatná hospodářská budova se sedlárnou s užitnou plochou 131 m2, boxy pro koně, psy a velbloudy. Na střeše jsou fotovoltaické panely, z kterých je roční výnos za dodávku elektřiny cca 25.000 Kč. Užitnou hodnotu stodole přidá sklep, který je umístěný pod její polovinou.

Další stavba na pozemku je přízemní stavba využitelná jako hospodářská budova, dílna nebo garáže.
V zadní části pozemku je přízemní přístřešek pro uskladnění materiálu a věcí a druhý vjezd. Pozemek je možné i rozdělit na dva samostatné pozemky s vlastními vjezdovými vraty.
IS: elektřina 220/380, odpady jsou svedeny do obecní kanalizace, teplá voda přes elektrický bojler, obecní vodovod, topení přes elektrické přímotopy.
V blízkosti je pro zvířata možné využítí výběhu na ohrazené pole.

V obci je prodejna se smíšeným zbožím, mateřská školka, dětské a sportovní hřišťě.
Velmi dobrá dostupnost autem do Nymburka 16 min, nebo po dálnici do Prahy za 40 min. Spojení autobusem je do Poděbrad nebo Nymburka.
Doporučuji prohlídku
.
PENB - G

Poslat dotaz

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.